تاکنون شده است که شخصیت جدیدی را برای GTA V دانلود کرده باشید، اما نتوانید آن را اجرا کنید، برای اجرای این‌گونه مادها نیاز به نرم‌افزاری است. شاید خیلی از کاربران و طرفداران بازی GTA V دوست داشته باشند که به بازی GTA V کاراکتر و شخصیت‌های مختلفی را اضافه کنند. برای اضافه کردن این کاراکترها به بازی، شما نیاز به برنامه Addon Peds نیاز دارید. ما در این پست قصد داریم آخرین ورژن این نرم‌افزار یعنی نسخه ۳٫۰٫۱ را برای دانلود، در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. این ابزار یکی از ضروری‌ترین نرم‌افزارها برای بازی GTA V است. برای دانلود نرم‌ افزار AddonPeds برای GTA V با سایت پارسی مد همراه باشید.
نکات و راهنما:

آموزش نصب:

مرحله اول:

ابزار Script Hook V را دانلود و نصب کنید.

افزونه Lua Plugin را دانلود و نصب کنید.

افزونه Native UI را دانلود و نصب کنید.

نرم افزار Open IV را اجرا کنید.

مرحله دوم:

تمامی محتویات فایل Mods موجود در فایل زیپ را، در محل نصب بازی خود کپی و جایگزین فایل‌های قبلی کنید. کاراکترهای مورد نظر خود را طبق آموزش‌هایی که در هر پست داده می‌شود، نصب کنید و سپس وارد برنامه AddonPeds Editor.exe شوید.

مرحله سوم:

اکنون ابزار Open IV را باز کنید. در برنامه Open IV از قسمت File، گزینه Edit Mode را انتخاب کنید و سپس گزینه Yes را بزنید. از منو بالا، ابتدا روی Tools و سپس روی OpenIV. ASI کلیک کنید. (مانند تصویر: برای مشاهده تصویر اینجا کلیک کنید) Asi Loader و OpenIV. ASI را نصب کنید. (برای نصب رو Install کلیک کنید)

مرحله چهارم:

سپس با ابزار OpenIV به مسیر update /update. rpf /common / data بروید، سپس در آنجا فایل dlclist.xml را پیدا کنید. روی آن کلیک راست کرده و سپس گزینه Extract را بزنید، فایل رو در مکان مشخصی در کامپیوترتان استخراج‌کنید. سپس به سراغ فایلی که استخراج کردید، بروید و آن را با NotePad بازکرده و کد زیر را به انتهای آن اضافه کنید: dlcpacks:\addonpeds\ (مانند بقیه کدها و دقیقاً زیر هم)

مرحله پنجم:

فایل را ذخیره کنید، دوباره به نرم افزار Open IV برگردید و به همان مسیر قبلی بروید. روی فایل dlclist. xml کلیک راست کنید و گزینه Replace را انتخاب کنید. سپس فایل ویرایشی را انتخاب و جایگزین فایل اصلی بازی کنید.

مرحله ششم:

شما در این قسمت مادهای کاراکتری را که به بازی اضافه کرده‌اید، مشاهده خواهید کرد. وارد بازی شوید. دکمه “L” را بزنید تا لیست شخصیت‌هایی که بازی اضافه کرده‌اید را مشاهده کنید. نام کاراکتری را که بازی اضافه کرده‌اید، پیدا کنید و انتخاب کنید.

نکته: حتما از بازی خود بکاپ تهیه کنید تا مشکلی پیش نیاید.

منبع : game2download.net


دانلود نرم افزار AddonPeds ورژن ۳٫۰٫۱


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *