پارسی مد در اقدامی نوین پا به عرصه انتشار مد های بازی GTA V کرده است در این پست برای شما ویدیویی قرار خواهد گرفت که روش نصب مد در بازی GTA V به نمایش گذاشته خواهد شد شما دوستداران بازی GTA V میتوانید از لین لینک مد های بازی را دانلود کنید و لذت ببرید.

برای دیدن آموزش کلیک کنید.

آموزش کامل نصب مد در بازی GTA V
نصب مد در بازی GTA V

سلامی دوباره به همه ی دوستداران مد و ادیت بازی، بنا بر این شد که بعد از قرار دادن نرم افزار OpenIV و افزونه های Script Hook V و Script Hook V.Net ، اموزشی کامل و جامع در مورد نصب مد در gta v فراهم آوریم، با بازیکن همراه باشید…خب دوستان نصب مد در gta v خیلی سادست:

به این صورت که ما نصب مد و افزونه و امکانات رو در ۲ دسته تقسیم میکنیم.

مد هایی با نصب سریع در محل نصب بازی یا در پوشه scripts مد هایی که باید جایگزینشون کرد یا به عبارتی اونها رو ریپلیس کرد، البته با نرم افزار OpenIV

• همین بود فقط؛ خیلی ساده و راحت، ولی متاسفانه بعضی جا ها این آموزشو خیلی سخت کردن. (در ادامه توضیحات دقیق تری است که شما را بهتر با نصب مد اشنا می کند.)

۱) در دسته اول پیش نیاز های ما معمولا Script Hook V و Script Hook V.Net هستند که البته اونها رو برای دانلود قرار دادیم، (برای دانلود افزونه کلیک کنید) اما بعضی وقت ها به افزونه های کوچک تری هم نیازمندیم که آنها را در پست مد مورد نظر قرار خواهیم داد. مثلا افزونه ی NativeUI.

برای نصب مد های این دسته ابتدا باید پوشه ای به نام scripts در محل نصب بازی (دقت کنید محل نصب بازی) ایجاد کنید و سپس فایل هایی را که دارای پسوند .dll هستند را در پوشه ی scripts ریخت، اما اگر مد مورد نظر ما پسوند .dll نداشت قطعا .asi است و باید آن را در محل نصب بازی ریخت. (دقت کنید محل نصب بازی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *