با عرض سلامی دوباره به تمامی همراهان وبسایت پارسی مد ، در راستای گسترش فعالیت ها در سال ۱۳۹۸ فروشگاه مد سایت پارسی مد شروع به کار کرد و شما هم اکنون می توانید تمامی مد های اختصاصی را در آن مشاهده کنید .

مد هایی که در فروشگاه به فروش می رسند شامل مد های اختصاصی ایرانی هستند و یا شامل مد های pro خارجی می باشند ، به همین دلیل است که رایگان منتشر نمی شوند .

شاید برایتان سوال پیش بیاید که آیا فعالیت سایت پارسی مد از رایگان بودن دور می شود !؟ در پاسخ به این سوال باید بگویم که به هیچ وجه اینطور نیست و مد ها طبق روال همیشه و به صورت روزانه در سایت منتشر می شوند و کاملا رایگان هستند . مد هایی که فروشی هستند به درخواست طراح فروشی می شوند و دارای تعداد بسیار کمتری هستند .

شما می توانید تمامی مد های فروشی را با تخفیف های مناسب خریداری کنید . بدین منظور همواره اطلاعیه های پارسی مد را دنبال کنید .

اضافه شدن بخش مد های ایرانی : این بخش رایگان هم به سایت اضافه شده و شما می توانید یک دسته بندی متفاوت از مد های ایرانی را مشاهده کنید . این دسته بندی در حال تکمیل است و بزودی مد های زیادی به سایت اضافه می شوند .

با تشکر از اینکه ما را همراهی کردید ، منتظر دیگر اخبار پارسی مد باشید .


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *